Měření parazitární zátěže - likvidace virů a bakterií

V rámci své poradenské činnosti spolupracuji s odbornicí na proměřování parazitární zátěže, paní Lenkou Křivánkovou z České Lípy. Naše spolupráce perfektně spojuje zkušenosti z oboru detoxikace. Lenka proměřuje přístrojem Salvia, který neustále doplňuje o další aktualizované sady. Lenka měří parazitární zátěž a doporučí přírodní podpůrné prodtředky a já se starám o cílenou a řízenou likvidaci parazitů pomocí plazmového generátoru. 

Plazmový generátor cíleně likviduje pomocí přesných frekvencí jednotlivé parazity, viry a bakterie. 

Aktuální termíny měření

5.5. neděle, volná místa od 14:15 do 15:15, 15:30 a 16:30 a 16:45 až 17:15 

Samotné měření je bezbolestné, trvá 45-50 minut dle zatížení a věku měřeného. Dostanete výstup zatížení organismu s návrhem léčby. Budou vám doporučeny přírodní informatika - kapky, bylinné výtažky, které si můžete u paní Lenky ihned zakoupit. Nález mi paní. Počet hodin, které bude potřeba absolvovat záleží na druhu zatížení. Nejprve se ale plazmují největší parazité - tasemnice, škrkavky, strunovci, roupy a další. Počítejte s tím, tak 8-10 sezení po 3-4 hodinách abychom opravdu daný problém zdárně řešili. K tomu je i za potřebí, zamyslet se nad jídelníčkem a dalšími opatřeními.

Cena měření

  • První - celkové měření 850 Kč
  • Další - kontrola 450 Kč

Platbu na místě přímo paní Půlpánové.

Jak se objednat?

Cena plazmy

  • 1 hodina   200 Kč jedna osoba
  • 2 hodiny   400 Kč jedna osoba
  • 3 hodiny   600 Kč jedna osoba
  • 4 hodiny   800 Kč jedna osoba
  • 8 hodin   1500 Kč jedna osoba
  • 12 hodin 2000 Kč jedna osoba 

Sdílená plazma - každá další osoba 100Kč za hodinu.

Pobyt u plazmy můžete sdílet i ve více lidech. Například zvláště vhodné jsou pro celou rodinu. Je dobré přivést i domácí mazlíčky – psa, kočku, morče, králíčka i papouška.

Více hodin je možno absolvovat po konzultaci. Tělo potřebuje čas na vyloučení usmrcených parazitů. 


Čím ještě podpořit detoxikaci? 

Vhodné doplňky pro očistu střev - psílium a křemelina, dále homeopatikum Abrotanum 5, enteros gel. 

Hřebíčková kůra -  čerstvě mletý hřebíček nakapslovaný - 10 dní kůra 55 kapslí 250 Kč, za každou další kapsli 5 Kč (15ti denní kůra 500 Kč Rodinná balení za zvýhodněnou cenu. Lze objednat emailem či telefonicky. 

Nabízím křemelinu, k dostáni i v restauraci, po předchozí objednávce.

200g 265 Kč
450g 415 Kč
2x450g duo 715 Kč
2kg 1250 Kč

 

Proč plazma?

Plazmový generátor jsem si pořídila hlavně pro svou rodinu. Jezdili jsme všichni jednou týdně do České Lípy na plazmování. Bylo to časově dost náročné. Avšak výsledky byly ohromující. Rozhodla jsem se, že plazmu pořídím domů a budu se vzdělávat v tomto oboru. Základy z čínské medicíny jsou nezbytně nutné a skvěle se propojily s učením o parazitech a jejich chování.

Osobní zkušenosti 

V únoru 2016 můj dvouletý syn prodělal černý kašel spolu se mnbou. Podotýkám, že syn není očkován a průběh nemoci byl sice velmi náročný, nicméně frekvencemi jsme kašel zdolali za 9 dní u syna a za 14 dní u mě (já samozřejmě očkována jsem a průběh byl horší).

Dále plazma efektivně napomáhá snižování vysokého krevního tlaku u mé matky, která nemusí díky tomu brát léky a právě pracujme i s cukrovkou.

Mám zkušenost s vymizením alergie na kočky u klientky s celoživotním problémem - původcem byly škrkavky.

U dětí plazma funguje 100x rychleji než u dospělých - např. likvidace Haemophila prokázaná krevními testy do 48 hodin u 5ti letého chlapce.

Úplné vymizení onkologických markerů z krve při rakovině tlustého střeva u mé matky. Nemusela absolvovat operační zákrok a vývod. Momentálně je dále sledována lékařem a stále bez problému. 

Pokud máte v nálezu bakterie nebo jiné parazity přenášené zvířetem, které žije s vámi v domácnosti, můžete jej po domluvě vzít s sebou. Je to více než vhodné, kvůli opakované reinfekci.

Jak poznáte, že byste mohli mít parazita? Projevy jsou například kožní onemocnění, únava, kolísání váhy, opakovaná onemocnění, která i přes léčbu léky neustupují, vypadávání vlasů, třepení nehtů, gynekologické problémy, neplodnost, nespavost, záněty..