Měření parazitární zátěže - likvidace virů a bakterií

V rámci své poradenské činnosti spolupracuji s odbornicí na proměřování bakteriální, virové a parazitární zátěže, paní Lenkou Půlpánovou (Křivánkovou) z České Lípy. Naše spolupráce perfektně spojuje zkušenosti z oboru detoxikace. Lenka proměřuje přístrojem Salvia, který neustále doplňuje o další aktualizované sady. Lenka měří parazitární zátěž a doporučí přírodní podpůrné prodtředky a já se starám o cílenou a řízenou likvidaci bakterií, virů a parazitů pomocí plazmového generátoru. 

Také nabízím soukromé konzultace zaměřené na úpravu jídelníčku. Dále můžete využít kurzů vaření. 

Člověk může věnovat velkou péči svému zdraví a starat se o své stravování, o to co jí a také může dělat různé pravidelné očisty, čistit své střevo, játra a žlučník, popíjet ovocné a zeleninové šťávy, koloidní stříbro, užívat byliny a bylinné čaje, brát MMS, cpát se vitamíny a minerály, jíst mořské řasy, může odkyselit organismus a hlídat pH nebo držet půsty a hladovky atd. atd. .... a k tomu provádět mnoho terapií těla a duše, ale paradoxně skutečné zdroje problémů a nemocí, v těle i psychice, mohou přitom, přes jeho velkou snahu, zůstat stále netknuté, nebo se jen potlačovat hlouběji do těla a jeho systémů a orgánů. Cizopasníci vydrží také jen jednoduše schovaní a zacystování po velkou řadu let a hladovka jim nevadí, jídla mají kolem sebe dost.

Člověk třeba aktivně vyčistí střevo a trávení či ledviny a močové cesty nebo krev a cévy a dokonce se mu může i ulevit krátkodobě v čištěné oblasti, ale bohužel přitom současně vytlačí patogeny do jiných tělesných systémů, na periferie těla, do různých skrýší v těle, kde tyto pak číhají na novou příležitost, intoxikují nové prostředí, vytváří nové problémy v jiné oblasti, zadělávají tak často na pozdější a horší zdravotní problémy. Člověk tak s dobrým úmyslem si třeba akutně uleví, ale současně skrytě vytváří nový problém. Proto je zapotřebí přistupovat k detoxikaci skutečně systemicky, tedy vnímat a sledovat procesy v celém systému a současně ošetřovat a likvidovat a posilovat opět v celém systému a to v určitých návaznostech, posloupnostech a s určitými prioritami. Detoxikace, která neobsahuje skutečné systemické odčervení klienta v celém těle je předem odsouzena v lepším případě k nezdaru či nízkému efektu nebo v horším případě přinese lákavý úspěch v jedné oblasti, ale skrytě vytváří budoucí problém jinde.

Důležité je být i v symbióze se svým mikrobiomem. V organismu máme až 2,5 kg organismů, které nám pomáhají. Těm se říká mikrobiom. Pokud se naruší jejich rovnováha, mění se dost znatelně naše kondice. Proto vám nabízíme prevenci v podobě pravidelných screeningů a následné řešení.

Plazmový generátor cíleně likviduje pomocí přesných frekvencí jednotlivé viry, bakterie i parazity.

Proč plazmový generátor?

Plazmový generátor jsem si pořídila hlavně pro svou rodinu. Jezdili jsme všichni jednou týdně do České Lípy na plazmování. Bylo to časově dost náročné. Avšak výsledky byly ohromující. Rozhodla jsem se, že plazmu pořídím domů a budu se vzdělávat v tomto oboru. Základy z čínské medicíny jsou nezbytně nutné a skvěle se propojily s učením o parazitech a jejich chování.

Jak funguje plazmový generátor?

Plazmový generátor pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1Hz. Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Doktor Royal Raymond Refe zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu a ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k jeho deaktivaci. Je ale třeba mít stále aktualizované frekvence, jelikož viry mutují. Proto základní frekvence prodávané k plazmovému generátoru nejsou dostatečné. 

Po plazmování dochází k eliminaci parazitů, kteří jsou plni toxických látek. Mohou proto nastat bolesti hlavy, pocení,  únava, zvýšené vyměšování. Je důležité zvýšit pitný režim. Vhodný je i Enterosgel.

Vše je naprosto bezbolestné a není třeba mít obavu z nějakého „zásahu“ do těla. Membrány lidských buněk jsou 100000x odolnější než membrány patogenních mikroorganismů, a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.

Aktuální termíny měření

Přioravujeme termín na leden 2023- pro volná místa mě prosím kontaktujte na e-mailové adrese c111sro@gmail.com 

Samotné měření je bezbolestné, trvá 45-50 minut dle zatížení a věku měřeného. Dostanete výstup zatížení organismu s návrhem léčby. Budou vám doporučeny přírodní informatika - kapky, bylinné výtažky, které si můžete u paní Lenky ihned zakoupit. Nález mi paní. Počet hodin, které bude potřeba absolvovat záleží na druhu zatížení. Nejprve se ale plazmují největší parazité - tasemnice, škrkavky, strunovci, roupy a další. Počítejte s tím, tak 8-10 sezení. Délka sezení závisí na výseldcích měření. Od 4 po 12 hodin v kuse. K tomu je i za potřebí, zamyslet se nad jídelníčkem a dalšími podpůrnými vazbami. Doplňky stravy - křemelina, Enterosgel, Ambrotánum...

Cena měření

  • První - celkové měření 850 Kč 60 minut
  • Další - kontrola 450 Kč 30 minut

Platbu na místě přímo paní Půlpánové. Lze platit i kartou.

Jak se objednat?

Cena plazmy

  • 1 hodina   200 Kč jedna osoba
  • 2 hodiny   400 Kč jedna osoba
  • 3 hodiny   600 Kč jedna osoba
  • 4 hodiny   800 Kč jedna osoba
  • 8 hodin   1500 Kč jedna osoba
  • 12 hodin 2000 Kč jedna osoba 

Sdílená plazma - každá další osoba 100Kč za hodinu.

Pobyt u plazmy můžete sdílet i ve více lidech. Například zvláště vhodné jsou pro celou rodinu. Je dobré přivést i domácí mazlíčky – psa, kočku, morče, králíčka i papouška.

Více hodin je možno absolvovat po konzultaci. Tělo potřebuje čas na vyloučení toxinů a usmrcených parazitů. 

Sezení je nutné opakovat v pravidelných intervalech. Záleží na vyměřených parazitech. Bakterie a viry jsou celkem snadné k odstraněí a stačí je opakovat dvakrát či třikrát. Velké organismy (škrkavka, roup) ,ale potřebují více opakování v termínech, které jsou dané pro určitý druh. 

Počítejte podle délky sezení (4 hodiny, 6 hodin, 8 hodin či 12 hodin noc - kombinace velkých parazitů s viry a bakteriemi) s šesti až sedeti sezeními. Podle nálezu někdy i více. 

Plazmu pouštíme v samostatném pokoji s wc, televizí, wifi a krásným výhledem do zahrady. Pokud jedete na noc, přivezte si vlastní peřinu a polštář.


Čím ještě podpořit detoxikaci? 

Vhodné doplňky pro očistu střev - psílium a křemelina, dále homeopatikum Abrotanum 5, enteros gel. 

Hřebíčková kůra -  čerstvě mletý hřebíček nakapslovaný - 10 dní kůra 55 kapslí 250 Kč, za každou další kapsli 5 Kč (15ti denní kůra 500 Kč Rodinná balení za zvýhodněnou cenu. Lze objednat emailem či telefonicky. 

Nabízím křemelinu, k dostáni i v restauraci, po předchozí objednávce.

200g 265 Kč
450g 415 Kč
2x450g duo 715 Kč
2kg 1250 Kč

 

Osobní zkušenosti 

V únoru 2016 můj dvouletý syn prodělal černý kašel spolu se mnbou. Podotýkám, že syn není očkován a průběh nemoci byl sice velmi náročný, nicméně frekvencemi jsme kašel zdolali za 9 dní u syna a za 14 dní u mě (já samozřejmě očkována jsem a průběh byl horší).

Dále plazma efektivně napomáhá snižování vysokého krevního tlaku u mé matky, která nemusí díky tomu brát léky a právě pracujme i s cukrovkou. Úplné vymizení onkologických markerů z krve při rakovině tlustého střeva u mé matky. Nemusela absolvovat operační zákrok a vývod. Momentálně je dále sledována lékařem a stále bez problému. 

Mám zkušenost s vymizením alergie na kočky u klientky s celoživotním problémem - původcem byly škrkavky.

U dětí plazma funguje rychleji než u dospělých - např. likvidace Haemophila prokázaná krevními testy do 48 hodin u pětiletého letého chlapce z Krupky.

Klasické rýmy a kašlíky ze školky u syna likvidujeme do 48 hodin. 

Sama díky tomuto "dopingu" vydržím velký zápřah ve vedení fyrmy i době, kdy nemám zrovna čas na správnou životosprávu. 

 

Jak poznáte, že byste mohli mít parazita? Projevy jsou například kožní onemocnění, únava, kolísání váhy, opakovaná onemocnění, která i přes léčbu léky neustupují, vypadávání vlasů, třepení nehtů, gynekologické problémy, neplodnost, nespavost, záněty..