Party - Setkání dobrých srdcí

V sobotu 17.9.2022 vás zvu na přátelské setkání u ohně na Oddychové zóně v Srbicích, kde se můžete potkat s těmi, kterým naše společnost pomohla a stále pomáhá. Uprchlíci z Ukrajiny by vám rádi osobně poděkovali za pomoc, kterou jste poskytli. Chtějí vyjádřit svou vděčnost a být spolu s námi.

Setkání dobrých srdcí

V sobotu 17.9.2022 vás zvu na přátelské setkání u ohně na Oddychové zóně v Srbicích, kde se můžete potkat s těmi, kterým naše společnost pomohla a stále pomáhá.

Uprchlíci z Ukrajiny by vám rádi osobně poděkovali za pomoc, kterou jste poskytli. Chtějí vyjádřit svou vděčnost a být spolu s námi.

Povědí vám, co vše už zvládli, jaké mají plány a pobaví vás historkami z běžného života bez znalosti jazyka a prostředí.

Já upeču chleby, koupím buřtíky od „echt“ řezníka Bohouška z Hrobu, připravím lavičky a oheň.

Na akci přijde i starostka naší obce a společně vybere místo, kam 15.10. zasadíme strom přátelství, na památku lidské solidarity. 15.10. bude také zábava na sále a další program s ochutnávkou ukrajinské kuchyně a koncert.

Na tuto sobotu, pokud chcete, můžete přinést něco z vaší produkce. Buchty, placky, či to co rádi doma připravujete. Uděláme si takovou malou, sousedskou slavnost. Zázvorový čaj, který se podával u nás v Zahradě bude také.

Vjezd do zákazu vjezdu na akci povolen, parkování přímo u zóny nebo u nás v ulici.

Věřím, že nám vyjde počasí a neodradí nás od setkání, které znamená pro naše nové sousedy opravdu hodně.

Do navigace, pokud byste nevěděli zadejte Srbice 105.

Pokud víte, že se akce zúčastníte, přihlaste se prosím, ať mám dostatek pohoštění.

Těším se na vás!

Akci podpořila nadace Via, z nadačního příspěvku Z Ukrajiny mezi nás