Kurz - Sushi v Lounech

Víte, jak vzniklo sushi? Chcete se naučit nejen o jeho historii, a hlavně si ho udělat sami doma? Pak přijeďte do základní speciální školy v Lounech!

Sushi 

Na kurzu vás naučím základní přípravu rýže a všech komponentů pro přípravu sushi. Poradím, kde je sehnat a jak je vybrat. Naučím vás jak si správně a jednoduše zarolovat rolku a připravit tak skvělou svačinku na cesty anebo parádní slavnostní večeři. Prozradím nové trendy ve světě. 
 
Které druhy na kurzu připravíme? 

Califoronia maki s lososem a avokádem

Rolka s japonskou vaječnou omeletou s mirinem a shoyu

Rolka se sýrem 

Rolka s tofu a další variace. 

Uvaříme si také rychlou základní Miso polévku, která nesmí chybět a dostanete ji v každém dobrém sushi baru před samotnou kontumací sushi, stejně tak, jako salát z bílé ředkve Daikon, který pomáhá trávit tuky. 

Co s sebou? 
Pohodlné oblečení, vlastní ostrý nůž, utěrku, zástěru. Krabičky na vaše výtvory :) Poznámkový blok je určitě dobré mít s sebou. Na kurzu je možné nahrávat a fotit.

Co si odnesete?
Spoustu zážitků a pozitivní energie lidí, kteří touží vařit jinak a cítit se skvěle. Studijní materiály a recepty. Spousty receptů, které jak uvidíte lze obměňovat a tvořit z nich další a další. 

Něco málo vzorečků z výroby, protože hodně jich je tak dobrých, že je hned sníme :D 

Jak se přihlásit?
Pomocí formuláře na webových stránkách. Pokud nejste zaregistrovaní, během chvíle vás intuitivní formulář navede. Díky registraci vám už žádný kurz neunikne, jelikož budete mezi prvními, kteří se o kurzu dozvědí.

Cena kurzu: 1500 Kč

Platba na místě v hotovosti. 

Pokud se nebudete moci na kurz dostavit, prosím o kontaktování e-mailem (info@restaurace-zahrada.cz), nebo přímo sms 774321005 co nejdříve anebo se rovnou skrze profil odhlásit.

Kurz lze přenechat i jinému účastníkovi. Pokud přihlašujete na kurz kamarádku, prosím uveďte to do poznámky v přihlášce. 

O kurzech:
Kurzy vede šéf kuchařka a manažerka Biorestaurace Zahrada Lucie Beyerová. Čtrnáct let praxe v denním provozu restaurace a studium na prestižní škole je zárukou nevšedního zážitku. Vyzkoušíte si na chvíli být v týmu nováčků kuchařů.

Suroviny, ze kterých budeme vařit jsou v ceně kurzu. Není třeba nic shánět.

Kde se kurz koná:

Speciální základní škola v Lounech, ulice Poděbradova 640.