Kurz - Zdravé svačinky v Bílině

Zdravé svačinky konečně ve školní jídelně? ANO! Základní škola Za Chlumem v Bílině a mateřská škola Čapkova v Bílině jdo do toho! Na kurzu je místo i pro veřejnost. Skvělá příležitost naučit se oblíbené recepty Zahrady a ještě být u tak skvělého projektu - zdravých svačin do škol!

Chcete inspiraci, co připravovat dětem, sobě či partnerovi k svačinám? Chcete nový vítr do kuchyně? Milujete pomazánku Cibuláček, kokosový pudink či ovesné sušenky? Přijďte se je naučit a kralujte vaší kuchyni jako svačinová šéf kuchařka nebo šéf kuchař.

Zdravé svačinky nejen pro děti v Bílině!

Připravte si rychlé a výživné svačinky! 
Naučím vás nejen mé TOP pomazánky a triky jak na to snadno a rychle.
Díky svolení školy je na kurz možno přizvat i veřejnost. Proto se nebojte přihlásit. 
POZOR kurz je pořádaný na základní škole v Bílině, Za Chlumem 824, 41801. Kde se sejdeme přesně dostanete do e-mailu po přihlášení na akci.

Na kurzu získáte 20 receptů a spoutu inspirace jak na to!

Recepty pro vegan – vege a makrobio kuchyň, převážně bez lepku a když ne, poradím jak na to.

Cibuláček - pomazánka z tofu a cibulových "škvarků"
Uzená mrkev - pomazánka z mrkve auzeného tofu
Celerovo řepná pomazánka s tufunézou
Pomazánka z tofu a rajčat
Ořechová paštika
Kešu sýr Raz Dva Tři
Sushi rolky
Květáková Pizza
Chapati placky
Placky ze sójového jogurtu
Batátové brownies
Energy kousky na cesty
Ovesné sušenky světlé
Ovesné sušenky kakaové s kokosem a datlemi
Jablečné taštičky ze špaldové mouky
Jáhlové koule
Kokosový pudink s ovocem
Kokosový pudink se špaldovým drobením i bezlepková verze
Mrkvánky
Vegan čokoládový nanuk bez cukru

Co s sebou?

Pohodlné oblečení, vlastní ostrý nůž, utěrku, zástěru. Krabičky na vaše výtvory :) Poznámkový blok je určitě dobré mít s sebou. 

Co si odnesete?

Spoustu zážitků a pozitivní energie lidí, kteří touží vařit jinak a cítit se skvěle. Studijní materiály a recepty. Spousty receptů, které jak uvidíte lze obměňovat a tvořit z nich další a další.

Něco málo vzorečků z výroby, protože hodně jich je tak dobrých, že je hned sníme :D

Jak se přihlásit?

Pomocí formuláře na webových stránkách. Pokud nejste zaregistrovaní, během chvíle vás intuitivní formulář navede. Díky registraci vám už žádný kurz neunikne, jelikož budete mezi prvními, kteří se o kurzu dozvědí.

Cena kurzu: 1500 Kč

Platba na místě v hotovosti.

Pokud se nebudete moci na kurz dostavit, prosím o kontaktování e-mailem (info@restaurace-zahrada.cz), nebo přímo sms 774321005 co nejdříve anebo se rovnou skrze profil odhlásit.

Kurz lze přenechat i jinému účastníkovi. Pokud přihlašujete na kurz kamarádku, prosím uveďte to do poznámky v přihlášce.

O kurzu:

Tento kurz se pořádá ve školní jídelně na základní škole v Bílině. Škola sama projevila zájem o to, naučit jejich kuchyni něco ze zdravých receptur Biorestaurace Zahrada. Lektorkou vám bude sama šéfkuchařka a manažerka Zahrady, Lucie Beyerová. Čtrnáct let praxe v denním provozu restaurace a studium na prestižní škole je zárukou nevšedního zážitku. Vyzkoušíte si na chvíli být v týmu nováčků kuchařů.

Suroviny, ze kterých budeme vařit jsou v ceně kurzu. Není třeba nic shánět.