Kurz - Řecká kuchyně VEGAN

Naučím vás Tzatziky, ve kterých bude stát lžíce, Pita chléb a Musaku, plnou zeleninových chutí. Prozradím vám triky, jak vše udělat, tak, že všichni vylížou talíře 😊

Řecká kuchyně VEGAN

Uvaříme:

Musaku, upečeme Pita chléb a k tomu skvělé Tzatziky. 

Dárek!

Jako bonus ke kurzu získáte recept na rýžovou Musaku, kterou vaříme v restuaraci s kozím sýrem a masem, kuřecí Souvlaki, které lze udělat i ze seitanu a recet na další využití vegan jogurtu ve studené kuchyni s olivami. 

O kurzech:

Kurzy jsou pořádány v prostorech bio restaurace Zahrada. Podíváte se to profesionální kuchyně, kde se v týdnu připravují vaše oblíbená jídla a dezerty. Lektorkou vám bude sama šéfkuchařka a manažerka Zahrady, Lucie Beyerová. Třináct let praxe v denním provozu restaurace a studium na prestižní škole je zárukou nevšedního zážitku. Vyzkoušíte si na chvíli být v týmu nováčků kuchařů.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení a obuv. Vlastní nůž, utěrku, zástěru. Na kurzech se smí fotit i nahrávat. Většinou jsou připraveny i netradiční suroviny na prodej. Krabičky na vaše dezerty, které si můžete odnést s sebou domů a pochlubit se. Pokud je tedy nesníte :) K dispozici jsou sklenice zdarma v případě, že nemáte vlastní krabičky. 

Recepty jsou v ceně kurzu. Poznámkový blok je určitě dobré mít s sebou.

Suroviny, ze kterých budeme vařit jsou v ceně kurzu. Není třeba nic shánět.

Jak se přihlásit:

Pomocí formuláře na webových stránkách. Pokud nejste zaregistrovaní, během chvíle vás intuitivní formulář navede. Díky registraci vám už žádný kurz neunikne, jelikož budete mezi prvními, kteří se o kurzu dozvědí. 

Cena kurzu: 1000 Kč

Jak zaplatit? 

Platí se až na míste v hotovosti nebo kartou. Pokud si přejete fakturu, prosím o kontaktování e-mailem předem, abych ji mohla vystavit a zaslat. 

Dárkové kupóny na kurzy již nejsou a nebudou v prodeji.