Kurz - Kurz pečení Zdravé dezerty bez lepku a cukru

Stejný kurz, který byl vypsán na 16.5.2019 a byl ihned obsazený.

Zdravé dorty a dezerty

Společně upečeme narozeninový dort, vyzkoušíte si některé dezerty, které jsem připravovala na zaoceánské lodi. Naučíte se nahradit cukr, mléčné výrobky. Ukážu vám práci s bezlepkovými moukami a tofu. 

Upečeme: 

Vegan love Bounty - kokosový narozeninový dort.

Banánové brownies bez lepku a přidaného cukru.

Čokoládová pěna z datlí a kokosového mléka.

Fitness dort s banány.

Dárek!

Jako bonus ke kurzu získáte sedum receptů na oblíbené dorty z produkce naší restaurace. 

O kurzech:

Kurzy jsou pořádány v prostorech bio restaurace Zahrada. Podíváte se to profesionální kuchyně, kde se v týdnu připravují vaše oblíbená jídla a dezerty. Lektorkou vám bude sama šéfkuchařka a manažerka Zahrady, Lucie Beyerová. Třináct let praxe v denním provozu restaurace a studium na prestižní škole je zárukou nevšedního zážitku. Vyzkoušíte si na chvíli být v týmu nováčků kuchařů.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení a obuv. Vlastní nůž, utěrku, zástěru. Na kurzech se smí fotit i nahrávat. Většinou jsou připraveny i netradiční suroviny na prodej. Krabičky na vaše dezerty, které si můžete odnést s sebou domů a pochlubit se. Pokud je tedy nesníte :) K dispozici jsou sklenice zdarma v případě, že nemáte vlastní krabičky. 

Recepty jsou v ceně kurzu. Poznámkový blok je určitě dobré mít s sebou.

Suroviny, ze kterých budeme vařit jsou v ceně kurzu. Není třeba nic shánět.

Jak se přihlásit:

Pomocí formuláře na webových stránkách. Pokud nejste zaregistrovaní, během chvíle vás intuitivní formulář navede. Díky registraci vám už žádný kurz neunikne, jelikož budete mezi prvními, kteří se o kurzu dozvědí. 

Cena kurzu: 1000 Kč