Mobilní stánek - Gastro food festival Litoměřice 2017

Litoměřický gastro food festival se ponese ve zdravém duchu moderní kuchyně Biorestaurace Zahrada!

Zahrada na Zahradě Čech už zítra 21.10. 2017!

Gastro food festival se ponese i duchu zdravé kuchyně. Biorestaurace Zahrada byla pozvána aby uvařila a ukázala, jak skvěle mohou zdravá jídla vypadat a chutnat.

Zítra od 12:30 v hale A bude show na pódiu, kde uvaří Lucie Tomášková Beyerová čirokové rizoto s kadeřávkem, houbičkami shitake a cizrnou.

V neděli ve 12:00 tofu jako ryba s jáhlovými šťouchačkami a party pickles. Srdečně vás zveme na tuto akci.

GASTRO FOOD FEST, poslední akce letošního roku, která se uskuteční v prostorách litoměřického výstaviště Zahrada Čech. Festival pro všechny gurmány a milovníky dobrého tradičního i netradičního jídla a pití.

GASTRO FOOD FEST je jediný festival svého druhu na Severu Čech. Prezentace kulinářského umění předních restaurací nejen z Ústeckého kraje. Cooking show uznávaných kuchařských mistrů celé ČR. Degustace lahodných českých, moravských i zahraničních vín. Představení minipivovarů se speciálními edicemi piv a chybět nebudou ani prodejci delikates a doplňkového sortimentu. Chybět nebude ani doplňkový sortiment jako je profi vybavení kuchyní i široká nabídka kuchyňských doplňků.

Vše pod významnou záštitou Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

V letošním roce jsme získali ocenění v podobě ČESTNÉHO UZNÁNÍ od AKČ za výbornou spolupráci a podporu tohoto oboru. 

Na letošním 5. ročníku, který opět proběhne o říjnovém víkendu, se představí kuchyně mexická, italská, francouzská, americká, řecká, japonská a samozřejmě tradiční česká. Zajímavostí festivalu budou mořské speciality, různě upravený hmyz, pochutiny netradičních chutí.

Ve spolupráci s Okresní agrární komorou Most se představí vítězné regionální potraviny v kategorii Regionální potravina Ústeckého kraje 2017 a potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče. 

OSLOVÍME VAŠE CHUŤOVÉ, ZRAKOVÉ, ČICHOVÉ I HMATOVÉ SMYSLY!

“Loňským ročníkem prošlo přibližně 10.000 návštěvníků, od kterých máme velice kladné ohlasy. Stoupající tendence v návštěvnosti nás žene dopředu, abychom každým následujícím ročníkem předčili ten předchozí” uvedla vedoucí obchodu Michaela Mokrá.

 

A prto i letos připravujeme bohatý doprovodný program, který bude akci provázet po celý víkend. Program se v současné chvíli sestavuje a zveřejňován bude postupně. Nicméně již v tuto chvíli můžeme přislíbit Marka Raditsche, Markétu Hrubešovou, Radka Šubrta, Lukáše Uhera, Marka Svobodu, Petra Sejvala, Jana Heřmánka a řadu dalších.

ELKUS RETIGO TÝM prezentující hlavního partnera pav. A Gastro food festu společnosti ELKUS s.r.o. (dodavatel zařízení pro gastronomii) připraví v rámci své show zajímavé dvouchodové menu. Připravovat ho pro Vás bude Tomáš Kremlička a Vlastimil Jaša

Termín konání

          21.10. - 22.10. 2017

Místo konání

          výstaviště Litoměřice

Otevírací doba

          sobota 10 - 18 hod

          neděle 10 – 17 hod

 

Vstupné Na místě

Jednotné vstupné 100,- Kč

Držitelé ZTP/P  a děti do 120 cm zdarma

vstup s pejsky povolen

 

UPOZORNĚNÍ:

V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Zahrada Čech s.r.o.

 

POZOR U VYBRANÝCH VYSTAVOVATELŮ (V PAVILONU H, PAVILONU A NA NA VENKOVNÍ PLOŠE) SE NA AKCI PLATÍ SPECIÁLNÍ MĚNOU TZV.: "LÍŤÁKY"