Kurz - "Nejde to" - vědomé tvoření vlastní reality

Neumíte si představit mechanismus nějaké změny k lepšímu? Máte pocit, že to nejde být šťastný a spokojený, protože všechno jde proti vám a váš život se už roky nemění.

Nejde to, protože nemám vzdělání, tohle neumím, jsou lepší a chytřejší než já a já musím počkat, až mi dají povel, že jsem adekvátní a možná i v něčem schopný. Než se tohle stane, musím zůstat tam kde jsem. To prostě jinak nejde!

Životní situace

To nejde být šťastný a uvolněný, když jsem uvnitř celý zničený a nemohoucí. Ona mne miluje, ale to nejde, aby milovala zrovna mě. Musím být ostražitý a hlídat její každý krok, protože se určitě kolem ní točí tolik skvělých chlapů. Co by ona potom na mě mohla vidět! Musím jí ukázat svou sílu, to přece nejde, aby ona měla pocit, že jsem míň, než ti ostatní chlapi!

Štěstí

Tý jo, ten má štěstí. Tohle já nidky nedokážu, jemu to jde všechno na ruku, ten má určitě dlouhé prsty, určitě někoho podplatil a určitě si to nakradl. I ta jeho ženská je skvělá, ten má prostě víc štěstí než rozumu, blbec jeden!

Změna

Potřebuji novou práci, potřebuji aby se to někam posunulo. Nečekejte, že budu aktivní, nečekejte, že já sám něco změním, miluji jistotu a tohle mi přivádí infarkt. Představa, že se budu muset někam přesouvat, něco dělat jinak a mít kolem sebe nové prostředí a nové lidi, no to mě rozvnou zabte!

Všechno jde, když se chce :o))

Když vypnete ve své hlavě posuzování a prostě uděláte to, co je pro vás dobré, potom se všechno narovná, najdete řešení, objeví se nové možnosti a vy si konečně začnete užívat svůj život. Nejste na to sami! Máme přece úžasnou a skvělou metodu J.I.H® a umíme jí používat!

Kdo mi s tím pomůže? Jak to mám zvládnout sám/sama? 

Jarka Matušková, koučka, terapeutka a lektorka metody J.I.H., vám představí šest totálních zabijáků vaší prosperity a hojnosti v životě. Jsou to naučené a vžité postoje a přesvědčení, které možná ani neregistrujete a používáte je zcela nevědomě. Je na čase vám je ukázat a pomoct vám se jich jednou pro vždy zbavit.

Po dobu šesti měsíců se budeme pravidelně setkávat s Jarkou Matuškovou, která nás provede celým kurzem. Pokud jste neabsolvovaly předešlý kurz, nic se neděje.Klidně můžete přijít. 

Připraveno je šest workshopů a sedmý závěrečný, který bude v únoru 2018.

Čeká vás unikátní metoda, jak pracovat se svou vlastní energií.

Určitě chcete vynikat v tom, co vás baví, nebo byste chtěli jen dělat právě to co vás baví. Chybí vám odvaha něco změnit, peníze, zkušennosti. Pak věřte, že Jarčino vedení a vhled vás zaručeně dovede k tomu, co opravdu vnitřně chcete.

Vymažete své naučené vzorce. Naučíte se konečně mít rád peníze, přitáhnout si je do života a nebude se cítit provinile, když si o ně máte říci.

Ale nejen v bussinesu či v zaměstnání si narovnáte vztahy, také doma, v rodině. ve svém životě. 

Jarka Matušková je uznávaná terapeutka, lektorka, životní kouč, zakladatelka Centra obnovy životní harmonie s.r.o. v Praze, spoluautorka metody J.I.H.

Začátek workshopu je v 18:00, konce 19:30 hodin.

Cena kurzu je 400 Kč za jednotlivý workshop.